" /> Kurumsal | İkbal Mühendislik

Kurumsal

Hakkımızda

Doğalgaz, ısı sistemleri, güneş panelleri ve tesisat hizmetleriyle İkbal Mühendislik hizmetinizdedir.

2000 Yılında doğalgaz mühendislik firması olarak kurulan firmamız, ana faliyet konusu olarak kendsine; Taahüt, proje ve mühendislik hizmetlerini seçmiştir. Eğitimli kadrosuyla hizmette kaliteyi kendisine ana ilke olarak benimseyen firmamız, kuruluşu çok daha eski tarihlere dayanan bir çok firmayı geride bırakarak çok yüksek satış rakamlarına ulaşmış, sektörde lider konuma gelerek sektörün önde gelen tedarikçilerinin dikkatini çekmiştir.

  • Kaliteli markalar
  • Uzman teknik kadro
  • Ücretsiz keşif formu
  • Müşteri memnuniyeti
  • Profesyonel çözümler

Vizyon & Misyon

İkbal mühendislik ofislerinin edinmiş olduğu misyon ve vizyonlar Vizyonumuz : Nerede olursa olsun doğalgazın geldiği her bölgede, her yönüyle uzmanlaşmış bir firma olmaktır. Misyonumuz : Doğalgaz sektörünün ve bu sektörde paralel iş kollarını gelişimine, kapsamlı, yenlikçi çözümler getirmek, müşterilerimizin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak; Piyasa lideri yüksek teknolojiye sahip ürünlerle hizmet sunmaktır. Hedeflerimiz : Sektörde lider kururmumuzu geliştirerek devam ettirmek, yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlamak kaliteyi hizmetle birleştirerek sorunsuz iş yapmak.

12

bölge


12 farklı bölgede hizmet ağı
20000

müşteri


toplam 20 bin müşteri ile yüksek müşteri memnuniyeti
153

proje


100'ün üzerinde proje çizimi ile alanında uzmanlaşmış teknik kadro
16

yıl


16 yıllık tecrübe ile profesyonel çözümler

İkbal Mühendislik; Bosch, Demir Döküm, Ariston, Dizayn, Borusan gibi firmalarla yaptığı bayilik antlaşmalarıyla ileri teknolojiye sahip kombi, radyatör ve yardımcı malzemeleri, güvenilir ve güçlü mali yapısı sayesinde çok uygun koşullarda tüketiciyle buluşturmaktadır.

Lider Marka

Doğalgaz ve kombi sistemlerinde Gebze'nin lider markası

En Beğenilen Firma

%100'e varan müşteri memnuniyeti

Uzman Personel

Alanında uzman personellerce profesyonel çözümler

Yüksek Kalite

Yüksek kaliteli, uzun ömürlü ve garantili ürünler
Call Now ButtonHemen Ara